blank
Yüz ve Boyun Dolgusu
29 Kasım 2017
blank
Gummy Smile Tedavisi
12 Aralık 2017

Titan ile Ameliyatsız Yüz Germe

blank

Titan ile Ameliyatsız Yüz Germe


Titan ile Ameliyatsız Yüz Germe; Titan enerjisi sayesinde ilk seansta kollajen kalitesinde iyileşme ve uzun dönemde ise kollajenin sayıca arttığı yapılan çalışmalarda gösterilmiştir. Yüz, kol, karın cildi sarkma ve pörsümelerinde Titan bilinen alternatifler içinde yüksek hasta memnuniyetine sahip olup titan ameliyatsız cilt germe lazerinin bu etkisini kanıtlayan çok sayıda bilimsel çalışma yapılmıştır. Derinin kollajen içeriğini artırarak deri gerilmesini sağlar. Titan ile ameliyatsız yüz germe işlemi deride sıkılaşmanın yanı sıra uygulama ile cildinize yeni eklenen kollajenler sayesinde  cildinizin yaşlanmasının geciktirilmesine de katkı sunar.

Titan ile ameliyatsız yüz germe sistemi başka nerelerde kullanılabilir?

Cilt sıkılaştırma, alın ve kaş kaldırma, gıdı toparlama, boyun , yanaklar, karın ve göğüs cildinde  kullanılır. Titan ile ameliyatsız yüz germe cerrahi bir işlem değildir, enjeksiyon gerektirmeden yapılabilen hastalar tarafında tolere edilebilen bir yöntemdir.
Ameliyatsız cilt germe uygulaması Titan teknolojisi sayesinde tüm cilt tipleriş için kukllanılabilmektedir.
 
Titan kızılötesi ışınları ile cilt derimizin derin dermis tabakasını etkilerken uygulama başlığı cildi soğutup cildin üst tabakasını korurken diğer yanndan kollajen mimarisinde değişiklik oluşturur. İşlem süresi bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama45-60 dk sürer. Titan ile ameliyatsız yüz germe işleminde sonuçlar hemen fark edilebilir ancak tam olarak etkisini görebilmeniz 3–6 ayı bulabilir.

blank

Titan diğer sistemlerinden farklı olarak derinin en derin katmanı olan derin dermise enerjinin homojen dağılımını sağlar. Başlığı sayesinde hem yüzeysel cilt tabakasını korur hem de etkinin sadece cildin derin tabakasında kalmasını sağlayarak istenmeyen yan etkilere neden olmaz. İlk titan ile ameliyatsız yüz germe uygulamasından sonra sonuç fark edilmeye başlanacaktır. Maksimum sonucu alabileceğiniz seans sayısını doktorunuz belirleyecektir. Cilt ve hasta yaşına göre seans sayıları 1-3 arasında değişmektedir.

Tedaviden Sonra Neler Hissedeceğim?

Birkaç saat içinde dağılabilecek hafif kızarıklık olabilir. Bunun dışında bir kısıtlama veya etki olmayacaktır. İşinize hemen dönebilirsiniz.

Titan ameliyatsız cilt germe uygulamasının herhangi bir riski var mıdır?

Aşırı ısı verilmesi durumunda ciltte yanma ve leke ihtimali vardır. Ancak dikkatli ve deneyimli doktor uygulamalarında genellikle test atışı ve hasta cildinin doğru analizi sayesinde yan etki riski minimalize edilebilir.

Tedavi Esnasında Bir şey Hissedecek miyim?

Titan enerjisi verildiğinde bir sıcaklık hissedeceksiniz. Bazı hastalar işlem öncesi ağrı kesiciye ihtiyaç duyabilirler. Hastalar çoğunlukla hiçbir ilaca ihtiyaç duymadan uygulamayı tolere ederler.
Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?