blank
Ankara Dolgu Tedavisi
8 Haziran 2018
blank
Botulinum toksin enjeksiyonu sonucu gözlenen etkiler nelerdir ?
21 Haziran 2018

Dermapen Ankara

blank

DERMAPEN


Zamanla yüzümüzde ifade çizgileri biriktirerek yaşlanma belirtilerini göstermeye başlarız. Çevre kirliliği, yaşam tarzı ve alışkanlıklarımız cilt yaşlanmasını genetik faktörlerle birlikte etkiler. Cildimiz yaşlanma belirtilerini farklı şekillerde gösterir. Kaz ayakları ve kahkaha hatları olarak tanımladığımız bölgeler genellikle kırışıklıkların ve ince çizgilerin ilk görüldüğü yerlerdir. Dudak hattının çevresi yüzümüzün en hassas bölgesidir. İfade çizgilerinin çoğunluğunu oluştururlar. Çoğu zaman dudaklarınızdaki bu ince çizgiler, sigara içmeseniz bile “sigara içenler” gibi görünmenize neden olabilir. Tedavi edilemezlerse ince çizgiler ve kırışıklıklar, alnınızdaki çizgiler gibi daha derin ifade çizgilerine dönüşürler.
Diğer bir yaşlanma belirtisi yer çekiminin etkisi ile oluşan sarkmalardır. Nazolabial kıvrımda derinleşme, göz kapağında düşme, boyunda sarkma ile başlar.
Düzensiz cilt tonu yaşlanmanın doğal bir işaretidir. Özellikle cildini düzenli olarak elementlere maruz bırakanlar eşit olmayan bir cilt tonuna sahip olabilirler. Daha çok güneşin etkisi ile meydana gelir.
Cildimizin yenileme süreci yaşlandıkça yavaşlar, bu nedenle Dermapen tedavileri yaşlanma süreciyle mücadelede güvenli ve doğal bir alternatiftir. Klinik Dermapen Tedavileri diğer kombinasyon terapileri ile birlikte etkili sonuçlar doğurabilir. Dermapen tedavileri doğal olarak içeriden çalışır.
Dermapen (Mikroneedling) tedavilerinin yarattığı doğal yara iyileşme tepkisi aktive edilir, yeni kolajen üretilir ve cilt içine dağıtılır.

Dermapen Mikroneedling İle Akne Tedavisi

Akne, tüm cilt tiplerini ve her yaşta ki insanı etkileyebilir. Akne genetik, hormon değişiklikleri, sağlık, stres ve çevresel faktörlerin biri yada bir kaçının kombinasyonundan kaynaklanabilir. Hormonlar aşırı sebum (yağ) üretimini uyarabilirler. Buna karşılık fazla yağ birikmesiyle gözenek tıkanırsa, akne bakterileri iltihaplanmaya neden olabilir ve cildi diğer bakterilere karşı daha duyarlı hale getirebilir. Dermapen mikroiğneleme, kolajen üretimini ve dağıtımını uyararak etkilenen bölgeyi yeniden oluşturur.

Dermapen Mikrroneedling İle Skar Tedavisi

Skar için Dermapen tedavisi cerrahi olmayan girişimler başarılı sonuçları elde edebileceğimiz yöntemlerden bir tanesidir. Özellikle vücudun çeşitli bölgelerinde çoğu yara izi tipinin tedavisinde yardımcı olabilecek yeni Dermapen 4 üretilmiştir.
Skar tedavi fonksiyonu ile gençleştirici Fraksiyonel mikro iğneler, mevcut yara dokusunu aktif olarak parçalar bu, yaralı bölgede daha sağlıklı, daha kalın ve daha sıkı bir cilt oluşturmak için çalışarak yeni kolajen üretimini ve dağıtımını teşvik eder.

Dermapen Mikroneedling İle Hiperpigmentasyon Tedavisi

Hiperpigmentasyon, hormonsal değişiklikler, güneşe maruz kalma derecesi, cilt tipi, travma ve cildin doğal yaşlanma sürecine etki eden dış faktörlerin neden olduğu ciltte ki renk bozukluklarıdır.

• Düzensiz cilt tonu; karanlık, yaşlılık lekeleri veya çil olarak adlandırılan ciltte ki renk bozuklukları aşırı melanin pigmentinin uyarılması ile meydana gelir.
• Yüzeysel Hiperpigmentasyon; güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller.
• Daha Derin Pigmentasyon (Dermal); ilaçlar ve hormonal faktörlerden kaynaklanabilir
• Pigmentli sivilce izi
• Doğum lekeleri, Kloazma / Melazma ile kendini gösterebilir.

Dermapen Tedavileri özellikle lazer tedavilerinin güvenli seçenek olmadığı koyu cilt renkleri üzerinde hiperpigmentasyonu tedavi etmek için oldukça etkilidir. Tedavi, daha dengeli ve normalize hücresel işlevi desteklemek için ciltte saniyede 1.920 fraksiyonel mikroiğneleme yaparak düzeltici süreci başlatır parlak bir görünüm kazandıran bir cilt tonunun oluşmasını teşvik eder. Beraberinde özgün renk giderici kremler ile desteklenebilir.

Dermapen Mikroneedling İle Gözenek Tedavisi

Dermapen MicroNeedling tedavileri, genişlemiş gözeneklerin azaltılması için etkili ve güvenli bir yöntemdir. Cildin kendi doğal yara iyileşme tepkisi aktive edilir, yeni kolajen üretilir ve dağıtılır. Tedavi sonucunda genişlemiş gözenekler sıkılaştırılır ve daha küçük hale getirilir.

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?