Lazerle Leke Tedavisi


Lazerle Leke Tedavisi; Photo Genesis yoğun ışık kaynağı, cilt kızarıklıkları, kahverengi lekeler ve güneş hasarları için tasarlanmış dalga boyudur.Tedavi sırasında sisteme entegre soğutmasıyla cildin üst tarafı korunurken altta bulunan lekeli hücreler hasarlanır.

Lazerle Leke Tedavisinde Hangi Alanlar Tedavi Edilebilir?

Photo genesis sistemi renk farkları, yaygın kızarıklık güneş ve yaşlanmaya bağlı lekeler, farklı kahverengi lekeler ve yoğun çillerin tedavilerinde kullanılabilir.

Uygulama süresi 15-20 dakikadır.Genelde 2-4 seans yeterlidir.Derin güneş yanıklarında yoğun çilli bölgelerde buyuk koyu lekelerde ek tedavilere ihtiyaç duyulabilir.

Tedaviden sonra lekeler koyulaşmaya başlar.1-3 hafta içerisinde lekelerin rengi açılarak tabaka halinde dökülür. İşlem bölgesi ile diğer bölgelerin arasında ton farkı olmasın diye lekesiz alanların da tedavi edilmesi gerekir. Lazerle leke tedavisi uygulanacak olan bölgeler güneşten veya bronzlaştırıcı losyonlardan dolayı bronzlaşmış olmamalıdır. Cildin bronzlaşmadan kaynaklanan daha koyu renkli kısımları da lazer ışınlarını absorbe edebilir ve bunun sonucunda ciltte tahriş veya su toplama gibi yan etkiler görülebilir.

Diğer lazer uygulamalarımız ile ilgili bilgi için aşağıdaki linleri tıklayabilirsiniz.

 

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by