Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları


 “Biz, bize, bizim ve sair kelimeler www.ekremcivas.com kurumsal markasını ve alt kuruluşlarını belirtir. “Siz” kelimesi, işbu websitesini ziyaret eden ve/veya bu web sitesine her ne şekilde olursa olsun içerik ekleyerek etkileşimde ve katılımda bulunan ziyaretçiyi belirtmektedir.

www.ekremcivas.com     web sitesine veya ilintili içeriklere sahip mobil uygulamalara hoş geldiniz (tümü bundan böyle “web sitesi” olarak anılacaktır). Bu web sitesi, başkaca bir amaç olmaksızın, sadece Dermatoloji ve Estetik Konularında Bilgilendirme amacını taşımaktadır, bu  konular ile ilgili makaleler içeren, bir siteden ibarettir.

Bu web sitesi size; şartların, koşulların ve aşağıda belirtilen bildirimlerin herhangi birini/hiçbirini (tamamı birlikte “Kullanıcı Sözleşmesi”) değiştirmeksizin tümünü kabul etmeniz koşuluyla sunulmaktadır. Bu web sitesine herhangi bir şekilde erişerek veya ulaşım sağlayarak, Kullanıcı Sözleşmesi’ne tâbi olduğunuzu ve sözleşmenin doğurmuş olduğu yükümlülükleri okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz. Yasal haklarınıza ve meydana gelebilecek ihtilaflara ilişkin olarak uygulanacak hukuk ve yetkili yargı yeri gibi konuları öğrenebilmek için lütfen Kullanıcı Sözleşmesi’ni tekrar dikkatlice okuyunuz. Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen şartların ve koşulların tümünü eksiksiz kabul etmediğiniz takdirde bu web sitesini kullanmaya yetkiniz bulunmayacak olup her türlü hukuki, cezai, mali ve finansal ihtilafta sorumluluğunuz doğacaktır.

Web sitesi, her vakit, mevcut bulunan şartlara ve koşullara uygun olarak Kullanıcı Sözleşme’sini değiştirebilir veya tadil edebilir, bu değişiklerin ardından web sitesine erişim ve kullanıma devam etmeniz bahsi geçen sözleşmenin tadil edilmiş halinin kabul edildiğini göstermekle birlikte yeni Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Kullanıcı Sözleşmesi’nde yapılan değişikliklerde, değişiklik tarihi itibarıyla yeni sözleşme yürürlüğe girecektir.

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal web sitesi tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sitesindeki hiçbir içerik Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesi çizilen yasal mevzuata aykırı değildir ve hiçbir mesleğe ilişkin reklam yasağına aykırılık teşkil etmemektedir. Web sitesi veya içeriğindeki hiçbir döküman, içerik ve sair girdi reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile yahut böylesine bir sonuç doğmasına neden olacak şekilde kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki tüm bilgiler, dökümanlar, fotoğraflar, içerik ve sair girdiler ve bunlara ilişkin her türlü yasal haklar münhasıran www.ekremcivas.com’a aittir ve bunların değiştirilerek veya kaynak gösterilerek kullanılması dahi hukuki bir hak ihlâli oluşturacaktır. Bu ihlâle ilişkin olarak web sitesi, ihlâli yapanlara karşı hukuki yollara başvurabilecektir. Bu web sitesinde bulunan her türlü yazılı veya görsel materyal ve bilgi ile, web sitesi logosuna ilişkin fikri hakları da www.ekremcivas.com’a ait olup, web sitesini temsil eden www.ekremcivas.com’dan  önceden yazılı onay ve muvafakat alınmadıkça kopyalanamaz ve hiçbir şekilde kullanılamaz.

Bu internet sitesine link yaratmak, web sitesini temsil eden www.ekremcivas.com’dan önceden yazılı izin alınmadıkça kesinlikle yasaktır.

Web sitesinde bulunan her türlü yazılı ve görsel materyal, tamamı ticari olmayan amaçlarla web sitesinde yer almaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin eksik veya yanlış olabileceğini, güncel olmayabileceğini bilmekte ve kabul etmektedirler; bu sebeple, ziyaretçiler, şahıslarının bu web sitesi sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia etmeleri mümkün değildir. Web sitesi, sunulan içeriğin yahut ziyaretçilerin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği fiillerden hiçbir surette sorumluluk kabul etmemektedir.

Web sitesinin içeriğine ve sair konulara ilişkin olarak tüm soruları ve iletişim taleplerini info@www.ekremcivas.com e-mail adresine gönderilecek olan e-mailler ile web sitesine iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?